416
1378616

KAWS

(USA, Född 1974)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 550 - 5 460 EUR
4 760 - 5 710 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
KAWS
(USA, Född 1974)

"Untitled (KAWS x Mocad)"

Unikt silkscreen, 2019, signerad och daterad. 25,5 x 20 cm.

Released on the occasion of the exhibition ALONE AGAIN at the Museum of Contemporary Art Detroit.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?