425
1389874

Frank Stella

(USA, Född 1936)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 550 - 6 360 EUR
4 760 - 6 660 USD
Klubbat pris
115 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Frank Stella
(USA, Född 1936)

"Referendum"

Färgserigrafi, 1970, signerad med blyerts och numrerad 17/200. Utgiven av Gemini G.E.L., Los Angeles med deras blindstämpel. 101 x 101 cm.

Gemini Work Number FS70-362.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?