Matta, Old, silke, Hereke signerad, ca 84,5 x 66 cm
Benvitt fält med blommande träd och medaljong. Krämfärgad nisch med blommor, palmetter och arabesker. Krämfärgad huvudbård med blom-, palmetter och arabeskranka.
Obetydligt slitage och smutsig.
×
Logga in
Kunde inte logga in