304
1395683

Spetsglas, 1700-tal. Möjligen Venetianskt.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
376 - 564 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande cuppa, stor omvikt fot. Höjd 16 cm.

Slitage.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?