364
1403142

Ring 18K guld med en rund briljantslipad diamant vikt 3.30 ct kvalitet E vs2

Utropspris
450 000 - 500 000 SEK
39 800 - 44 200 EUR
42 300 - 47 000 USD
Klubbat pris
540 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

enligt medföljande GIA-certifkat 5361433, storlek 17.50/55, totalvikt 4 g. Stämplad WAB, Stockholm 2007. Ursprungligen satt diamanten i en ring tillverkad av Van Cleef & Arpels som medföljer, 18K guld signerad Van Cleef & Arpels samt numrerad 131695. Etui från Van Cleef samt dokument från dessa medföljer.

Tilläggslista

OBS vs 2 inte vvs 2

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?