"Utan titel"
Signerad Håkan Bengtsson och daterad 1997 a tergo. Olja på duk 180.5 x 181 cm.
Galleri Magnus Åklundh, Lund.
Dan-Ola Larsson Collection.
Bukowski Auktioner, Stockholm, 2022.
Relocating – a Private Collection of Nordic Contemporary Art, Sweden.