416
1478217

Svend Langkilde

(Danmark)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Svend Langkilde
(Danmark)

Byrå, Langkilde Møbler, Danmark, 1950-60-tal.

Palisander, fronten med 6 lådor, höjd 115 cm, bredd 84 cm, djup 44 cm.

Smärre slitage.