Important Spring Sale 665

Utlämning efter auktionen

5 föremål
114. Skråkista, Sydtyskland, daterad 1659, Barock.
Klubbat pris
8 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
22. Bord, Holland, tidigt 1700-tal, Barock.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
115. Kista, Holland, 1600-talets andra hälft, Barock.
Klubbat pris
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK