1061
1643723

Altarvaser, ett par, porslin. Sen Qingdynasti/Republik.

Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
2 870 - 4 780 EUR
3 250 - 5 420 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterformade med dekor i famille rosefärger av de odödliga. Höjd 39,5-40 cm.

Nagg.

Proveniens

Property of a private Finnish collection.