Parti leksaksbilar, 5 st, plåt, mestadels Schuco, Tyskland.

2 st Schuco Examico 4001, röda.
1 st Schuco Akustico 2002, vit.
Liten röd Schuco.
Brandbil, Tyskland.

Diverse nycklar och plåtdelar medföljer.

Slitage. Skador. Funktion ej testad.

Utropspris
2 500 SEK