1636403

Kravattnål, i form av "H", 18K guld med briljantslipade diamanter

Otydliga svenska stämplar, möjligen Göteborg 1979-1980. Diamanter totalt ca 0.20 ct. Längd ca 70 mm. Vikt utan stoppare 2.9 g.

Bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13