Ring 18K vitguld med ovalslipad safir ca 1.50 ct

Safir mått ca 8 x 7 mm. Stämplad AK, Andréas Win Karlsson. Storlek 19.75/62. Vikt 10.9 g

Bruksslitage.

Klubbat pris
16 600
1 585
1 800
Utropspris
13 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
7 jan 16:26
16 600 SEK
7 jan 16:26
16 100 SEK
7 jan 16:26
16 000 SEK
7 jan 16:25
14 500 SEK
7 jan 16:25
14 000 SEK
7 jan 16:25
13 500 SEK
7 jan 16:25
13 000 SEK
7 jan 16:25
12 000 SEK
7 jan 16:25
11 500 SEK
7 jan 16:25
11 000 SEK
6 jan 21:23
10 500 SEK
5 jan 13:36
10 000 SEK
31 dec 2025 20:10
9 000 SEK
31 dec 2025 18:46
8 200 SEK
31 dec 2025 14:20
3 333 SEK
31 dec 2025 9:16
1 000 SEK
30 dec 2025 21:16
900 SEK
30 dec 2025 18:31
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13