Örhängen, enstensörhängen, 18K vitguld med droppslipade diamanter.

Diamanterna 1.01 ct I/SI2 och 1.01 ct J/SI2 enligt GIA report nr 5486218603, 6482867645. Laserinkription.
Total vikt 1,6 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 600 EUR