Tiina Nordstöm, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1993.

"Broken tail". Höjd 17,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
250 EUR