Arne Jones E1299

Tiina Nordström

(Finland, Född 1957)
Tiina Nordström
(Finland, Född 1957)

Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1994.

"Bamboo". Höjd 41,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
200 EUR