Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1996.

"Bubbles". Höjd 25 cnm bredd 23 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
300 EUR