Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1996.

"Wind bowl". Bredd 30,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
250 EUR