Tiina Nordströ, konstglas, signerad Tiina Nordström, Nuutajärvi 1994.

"Trombi". Höjd 34 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
200 EUR