Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1991.

"Cube bottle". Höjd 17,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
200 EUR