Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Nuutajärvi 1993.

"Lace". Höjd 22,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
200 EUR