Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1994.

"Remarkable with a stopper". Höjd 21,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
250 EUR