Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Iittala 1991.

"Teddy bear". Höjd 11 cm.

Puntelmärke i botten. Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
200 EUR