Tiina Nordström, konstglas, signerad Tiina Nordström, Nuutajärvi 1994.

"Silver spiral". Höjd 25,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
400 EUR