Tiina Nordström, konstglas, 3 st, signerade Tiina Nordström, Iittala 1992-1993.

"Life of the Sea". Längd 8-10 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
180 EUR