Christo Vladimirov Javacheff, "Packed Building, Project for the École Militaire, Paris".
Signerad med blyerts och numrerad EA. Färglitografi, 1970. Bladstorlek 65 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
7 000 SEK