Appliquer, ett par, 1900-tal.

Appliquer, ett par, 1900-tal.

Gips med dekor av lejonmaskaroner. Ljusarmar i mässing, för ett ljus vardera. Diameter ca 30 cm.

Slitage. Nagg. Ljusarmarna något lösa, varav en med tidigare lagning. Ärg.

1 700
161
185
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
8 jan 21:35
1 700 SEK
8 jan 21:27
1 500 SEK
8 jan 21:27
1 400 SEK
8 jan 21:24
1 300 SEK
8 jan 21:22
1 000 SEK
8 jan 21:22
800 SEK
2 jan 8:55
500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23