Skåp med hylla, "Diva", Grange, Frankrike, 1988.

Fanerat med alm, detaljer i macassar. Brickmärkt. Bredd 88, djup 45, höjd 190 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt på Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1988. Inköpskvitto medföljer.

Auktionen avslutas
3 dagar 16 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T14