Skåp med hylla, "Diva", Grange, Frankrike, 1988.

Fanerat med alm, detaljer i macassar. Brickmärkt. Bredd 88, djup 45, höjd 190 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt på Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1988. Inköpskvitto medföljer.

Utropspris
6 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13