Scandinavian Modern

Scandinavian Modern

Golvlampa, 1940-tal.

Mässing, ställbar höjd, nuvarande läge 154 cm.

Slitage, fläckar, ej funktionstestad.

1 000
96
108
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 jan 19:19
1 000 SEK
8 jan 19:05
500 SEK
4 jan 10:50
300 SEK