Golvlampa, tenn, 1920-30-tal.

Golvlampa, tenn, 1920-30-tal.

Märkt "Borg". Oktagonal bas och stram, med tassfötter. textilskärm. Höjd 180 cm.

Ej funktionstestad. Smärre skador.

3 800
361
413
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
8 jan 19:05
3 800 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703