Tvåarmad kandelaber, silver 800/1000, Tyskland, 1900-tal.

Fylld fot. Bredd 26, höjd 28 cm.

Lagningar.

3 200
304
347
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
5 jan 12:38
3 200 SEK
5 jan 12:38
3 000 SEK
3 jan 19:28
2 000 SEK
30 dec 2025 15:26
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14