Täcke, opphämta Sydvästa Skåne, ca 160 x 102 cm, omkring år 1900,

Benvit botten med spaljémönster och stjärnor i rött och grönt.

Smärre slitage. Smärre lagningar.

1 100
105
119
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
15 jan 20:06
1 100 SEK
15 jan 19:33
1 000 SEK
15 jan 19:32
900 SEK
10 jan 15:22
800 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13