Kitchen Stories

32 föremål
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
8d 2 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 2 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
8d 2 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK