Kitchen Stories

18 föremål
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
7d 23 tim
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
7d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
7d 23 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, vägghylla, "Zink", Källemo.
8d
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
8d
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK