Kitchen Stories

40 föremål
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
7d 19 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Restaurangköket".
7d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
7d 19 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Björn Wessman, "Destillat".
7d 21 tim
Björn Wessman, "Destillat".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bricka, försilvrad, England.
7d 18 tim
Bricka, försilvrad, England.
30 EUR
Utropspris
200 EUR
Vitrinskåp, 1700-tal.
7d 20 tim
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
7d 19 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK