Kitchen Stories

17 föremål
Bricka, försilvrad, England.
7d 21 tim
Bricka, försilvrad, England.
30 EUR
Utropspris
200 EUR
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
7d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
7d 22 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
7d 21 tim
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
7d 22 tim
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK