Mattor 3 st Shiraz (väskframsida?), Birjand semiantika ca 37x30 cm, 46x40 cm och 38x36 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Skadade fransar.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13