Jardinière 1900-talets första hälft nysilver

Rik dekor av blommor, blad och fantasidjur, ca 49x23x27 cm

Bruksslitage.

Auktionen avslutas
3 dagar 23 timmar
2 200
210
239
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
15 jan 13:49
2 200 SEK
15 jan 13:48
2 000 SEK
15 jan 13:48
2 000 SEK
15 jan 13:48
1 900 SEK
15 jan 13:48
1 800 SEK
12 jan 21:48
1 700 SEK
12 jan 21:48
1 600 SEK
12 jan 20:54
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö