Ulf Rahmberg

46 föremål
ULF RAHMBERG, Blandteknik, signerad och daterad MMI.
Klubbat pris
1 545 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad med monogram.
Klubbat pris
1 049 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF RAHMBERG, Blandteknik, stämpelsignerad a tergo. Daterad 1984.
Klubbat pris
1 620 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF RAHMBERG, gouache, monogramsignerad och daterad 1992.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ULF RAHMBERG, blandteknik på papper.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ULF RAHMBERG, Blandteknik, signerad med monogram a tergo.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ULF RAHMBERG, Blandteknik, signerad med monogram.
Klubbat pris
1 508 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad nov XXII-79.
Klubbat pris
1 601 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF RAHMBERG, gouache, monogramsignerad och daterad -94.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad med monogram a tergo.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK