Vintage Watches

VINTAGE WATCHES
Välkommen till en klockauktion där vi presenterar ett urval av eftertraktade fickur och armbandsur. Vintageklockor har aldrig tidigare haft en större efterfrågan och så sent som i oktober slog Bukowskis världsrekord för en Omega Speedmaster från 1958 med ett slutpris över 2.2 miljoner. Temaauktionen består av objekt från 1900-talets början till mitten av 70-talet och inkluderar bland annat en ovanlig Rolex Submariner från 1966 och en fantastisk Omega Speedmaster från tidigt 60-tal.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

148. Maria Friberg, "Past Lines #1", 2018.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK