Jonas Bohlin

(Sverige, Född 1954)
Jonas Bohlin
(Sverige, Född 1954)

JONAS BOHLIN, vägghylla "Zink", Källemo AB Värnamo, 1900-talets senare del.

Vägghylla i trä med vinkelställda fack. Längd ca 143 cm, bredd 21 cm.

Slitage. Fläckar.

Formgivare

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 apr 2018 18:07
500 SEK
25 apr 2018 18:07
450 SEK
25 apr 2018 11:46
400 SEK
25 apr 2018 4:23
350 SEK
18 apr 2018 22:41
300 SEK