Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Stomme av förkromat stål. Klädd med brunt skinn. Sitthöjd 42. Bredd 77. Djup 70. Höjd 64 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
11 jun 2018 13:57
2 600 SEK
10 jun 2018 23:22
2 400 SEK
10 jun 2018 23:22
2 400 SEK
9 jun 2018 10:43
2 200 SEK
8 jun 2018 22:59
2 000 SEK
6 jun 2018 18:10
1 900 SEK
6 jun 2018 11:31
1 800 SEK
6 jun 2018 11:31
1 700 SEK
6 jun 2018 11:31
1 600 SEK
6 jun 2018 11:30
1 500 SEK
6 jun 2018 11:30
1 400 SEK
5 jun 2018 23:55
1 300 SEK
5 jun 2018 23:10
1 200 SEK
4 jun 2018 22:10
1 100 SEK
4 jun 2018 22:09
1 000 SEK
4 jun 2018 22:09
1 000 SEK
4 jun 2018 22:09
550 SEK
4 jun 2018 22:09
500 SEK
4 jun 2018 19:12
300 SEK