Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅLFAT, keramik, troligen Italien, 1950 / 60-tal.

Glaserat. Delvis skinnklädd undersida märkt: "Genuine leather made in Italy". Längd 27, bredd 32,5, höjd 10 cm.

Smärre slitage. Flagnande skinn.

Klubbat pris
400
38
43
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 jun 2018 11:24
400 SEK
2 jun 2018 9:29
350 SEK
30 maj 2018 21:20
300 SEK