Lars-Yngve Johanssons Samling – onlineauktion

Bukowskis har äran att bjuda in till online-auktionen efter Lars-Yngve Johansson – en av landets mest folkkära antikprofiler. Denna högst personliga och eklektiska samling spänner över klassiskt 1600-tal till det ohämmade 1970-talet. Se även den unika samlingen av argent haché, 1700-talets bortglömda försilvrade föremål som var hans stora passion. Läs mer om samlingen här >
Onlineauktion avslut 13–14 mars.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

170. Josef Frank, byrå, "Flora", Firma Svenskt Tenn, ca 1940.
Utropspris
750 000 - 900 000 SEK
Budhistorik
860 000

ditt bud
840 000

ditt bud
820 000

ditt bud
800 000

ditt bud
780 000

ditt bud
760 000

ditt bud
740 000

ditt bud
720 000

ditt bud
700 000

ditt bud
Aktuellt bud:
860 000 SEK