Ur Peter Willborgs Samling – Aly Ben Salem

19 föremål
ALY BEN SALEM, blandteknik på glas, signerad.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALY BEN SALEM, gouache/akvarell, signerad.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALY BEN SALEM, blandteknik på galls, signerad.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALY BEN SALEM, akvarell/gouache, signerad.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALY BEN SALEM, Blandteknik på glas, signerad.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALY BEN SALEM, akvarell, signerad.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALY BEN SALEM, blandteknik på pannå, signerad.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALY BEN SALEM, olja på pannå, signerad och daterad -38.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALY BEN SALEM, tusch, signerad och daterad 1969.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALY BEN SALEM, gouache, signerad.
Klubbat pris
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALY BEN SALEM, blanteknik på glas, signerad.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK