Inred sommarhuset

13 föremål
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
960 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLSYSTEN, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLOMBORD, 1940-50-tal.
BLOMBORD, 1940-50-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, funkismodell, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
BOKHYLLA, 1930-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLOR, 3 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTAL BOKHYLLA, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONAS BOHLIN, hylla, "Zink", Källemo, 1980/90-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK