Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

MUST DE CARTIER, Vermeil, armbandsur, 23 mm.

Förgyllt sterling silver, safir. Läderrem
Boettnr: 146027, 590002.
Urverket märkt: Cartier cal. 90.

Slitage. Ej funktionstestad.

Formgivare

Klubbat pris
370
3 900
423
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
11 jan 2020 5:17
370 EUR
11 jan 2020 5:17
350 EUR
9 jan 2020 13:07
335 EUR
9 jan 2020 13:07
315 EUR
6 jan 2020 19:35
310 EUR
4 jan 2020 8:55
290 EUR
4 jan 2020 6:18
120 EUR