LONGINES armbandsur, 18K guld, 23 mm.

Boett i 18K guld, läderrem.
Bettens referensnr: 9057 152, 36404926.
Kaliber: ETA 256 111 V8, 9 Jewels, L.152.2.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
470
5 349
499
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (9 bud)
11 jan 2020 11:58
470 EUR
11 jan 2020 11:58
450 EUR
11 jan 2020 11:57
420 EUR
11 jan 2020 11:57
400 EUR
11 jan 2020 11:57
345 EUR
11 jan 2020 11:57
325 EUR
4 jan 2020 6:34
300 EUR
3 jan 2020 22:23
250 EUR
3 jan 2020 17:27
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

329. Hans Bergström, taklampa, modell "3", ateljé Lyktan, Åhus 1940-50-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK