1222242
DEKORELEMENT, patinerat järn, 1800-tal.
Dekorelement, patinerat järn, 1800-tal.

St Göran och draken. Genombruten dekor. Längd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagad lans.

Utropspris
2 000 SEK