Konst Grafik
1216915
Claes Oldenburg
(USA, Född 1929)
Claes oldenburg, litografi, 1976, signerad med blyerts och numrerad 30/75.

CLAES OLDENBURG, litografi, 1976, signerad med blyerts och numrerad 30/75.

"Sailboat thinking of Q". Utgiven av Collegiate School, New York. Bladstorlek 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
384
435
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
30 jun 9:29
4 000 SEK